By rodzina była Bogiem silna... Na kanwie "Listu do rodzin" Jana Pawła II. Wanda Półtawska
Cena regularna:
12,95 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozważania oparte na papieskim przesłaniu
Czy ludzie czytają dokumenty papieskie? Czy je rozumieją i realizują w codziennym życiu? Dzięki tej książce masz szansę poznać bliżej treść “Listu do rodzin” Jana Pawła II, a także oparte na papieskim przesłaniu rozważania doktor Wandy Półtawskiej.
Codzienne problemy rodzin
Doktor Półtawska ukazuje treść “Listu do rodzin” w kontekście codziennych problemów rodzin i małżeństw, z którymi spotykała się w swojej przebogatej pracy zawodowej lekarza i psychologa. To doskonała okazja, by zweryfikować swoje życie rodzinne i przemienić je na lepsze.
Wciąż aktualne
Chociaż od opublikowania “Listu do rodzin” minęło wiele lat, treści w nim zawarte są nadal aktualne i barwne, pełne emocji, a przede wszystkim Bożej Prawdy uzdrawiającej człowieka. Sięgnij po tę książkę i odkryj je na nowo!
Dane techniczne
| Autor | Wanda Półtawska |
| Format | 11,7 x 16,5 cm |
| ISBN | 9788371686436 |
| Liczba stron | 160 |
| Oprawa | Broszurowa |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.