Dziecko Pokuty. Francine Rivers

Dziecko Pokuty. Francine Rivers
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 47,99 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 59,99 zł

47.99
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 41,99 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

"Dziecko pokuty" Francine Rivers

Wstrząsająca, ale podnosząca na duchu opowieść o kontrowersyjnym temacie.

  • Dina Carey wiedziała, dokąd zmierza jej życie. Córka wspaniałych rodziców, zaręczona z wierzącym mężczyzną, wierne dziecko Boga, ma dosłownie wszystko. Wtedy zdarzyła się rzecz nie do pomyślenia. Idealne życie Diny w krótkiej chwili rozpadło się niczym kryształ na dziesiątki drobnych kawałków. Jej rodzina jest rozdarta. Pozornie niezłomna wiara Diny zostaje doprowadzona do granic możliwości, gdy staje przed najważniejszym wyborem w swoim życiu.


Recenzje:

  • "Dziecko pokuty” odsłania boleśnie ludzką hipokryzję. Nagle budzimy się z pięknego snu. Idealni ludzie, dobrzy chrześcijanie, których poznajemy na początku opowieści, okazują się wcale nie tacy krystalicznie czyści. Wiara okazuje się tylko wygodnym płaszczykiem – nosisz, kiedy ci wygodnie, a jak się robi za gorąco, odwieszasz do szafy. Dla Diny jest to bolesna lekcja.
  • W tej opowieści dotykamy problemu prawdziwej wiary, płynącej prosto z serca. Wiary, która sprawia, że nie wybieramy tego, co wydaje się nam łatwiejsze czy lepsze. Główna bohaterka wiele wycierpiała w imię swoich przekonań, wiara dała jej jednak oparcie, którego nie potrafili zapewnić jej najbliżsi.

 

  • Myślałam, że mnie samą ta religijność zmęczy i zniechęci, ale nie. Za sprawą pióra Francine Rivers można się nawet nawrócić, tak pięknie o niej pisze. W tej powieści doświadczamy bowiem żywego Boga, który kocha swoje owieczki i mówi, ciągle do nich mówi. Trzeba tylko nauczyć się go słuchać.

Autorka serwuje nam błyskotliwą i bezlitosną satyrę życia, w której poniekąd każdy się odnajdzie.

  • FRANCINE RIVERS - jedna z najpopularniejszych pisarek amerykańskich, autorka ponad 20 bestsellerowych powieści, przetłumaczonych na dwadzieścia języków, m.in. trylogii: „Głos w wietrze", „Echo w ciemności", „Jak świt poranka". Zdobyła liczne nagrody i zaszczyty, w tym Christy Award, za stworzenie inspirującej fabuły o charakterze historycznym, złoty medal Amerykańskiego Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA za powieść „Ostatni zjadacz grzechu" (zekranizowaną przez Michaela Landona). W 2010 roku książki Francine zostały uznane za najlepiej sprzedające się tytuły na liście „New York Timesa".

Dane techniczne

Autor Francine Rivers
Format 14,5 x 20,5 cm
ISBN 978-83-66397-47-7
Liczba stron 418
Oprawa Miękka

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium