Czas tajemnic. o. Livio Fanzaga, Diego Manetti
Cena regularna:
34,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W Medjugorje Matka Boża postanowiła zmienić świat
W czasach ostatecznych Bóg powierzył Maryi szczególną rolę – sprowadzenie człowieka na drogę zbawienia. Poprzez objawienia Matka Boża chce uświadomić każdemu z nas, jak ważne jest natychmiastowe nawrócenie.
Od czterdziestu lat Maryja objawia się sześciu widzącym z Medjugorje. Wyjawiła im dziesięć tajemnic dotyczących przyszłości Kościoła i świata. Na ich temat powstało wiele hipotez i domysłów. Livio Fanzaga i Diego Manetti badają orędzia Maryi z Medjugorje oraz już zauważalne na świecie znaki – szerzący się ateizm, wojny i przemoc, które świadczą o zbliżającym się momencie wyjawienia treści tajemnic.
Dlaczego Maryja przekazała tajemnice właśnie w Medjugorje? Jak mamy przygotować się na ich wypełnienie? Kiedy rozpocznie się i co przyniesie czas tajemnic?
o. Livio Fanzaga – dyrektor włoskiego Radia Maryja, autor licznych książek religijnych, znawca objawień w Medjugorje. Od 1985 r. spotyka się i przyjaźni z widzącymi z Medjugorje.
Diego Manetti – profesor historii i filozofii w szkole średniej, autor książek o tematyce religijnej. Współpracuje z włoskim Radiem Maryja. Jest współautorem licznych książek wywiadów z o. Livio o objawieniach Matki Bożej w Medjugorje.
Dane techniczne
| Autor | o. Livio Fanzaga |
| Format | 13,0 x 20,0 cm |
| ISBN | 978-83-66859-21-0 |
| Liczba stron | 304 |
| Oprawa | Broszurowa |
| Wielkość czcionki: | brak danych |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.