Jesteś moją córką. Duży format, twarda oprawa.
Cena regularna:
10,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Powiedz jej: Jesteś cudowną kobietą! Jesteś niepowtarzalna i jedyna! I wszystko jest możliwe, gdy nad tobą czuwa wszechmogący Bóg!
Książka dla wszystkich kobiet, które powinny być obdarowane dobrym i mądrym słowem. Zarówno pań, które w dorosłość właśnie wkraczają, jaki tych, które zdobyły więcej życiowych doświadczeń. űJesteś moją córką? zawiera ogromną porcję wiary w siebie, a urocze zdjęcia z pewnością wywołają uśmiech na twarzy. Cytaty z Dzienniczka św. Faustyny zostały tak dobrane, aby stanowiły początek rozważań motywujących do lepszego, bardziej świadomego życia. Słowa Jezusa i krótkie rozważania, podniosą każdą kobietę do godności księżniczki w Królestwie Bożym, której najwspanialszą ozdobą są pokora, czystość i inteligencja.
Córko Moja, trzy cnoty niech cię zdobią szczególnie: pokora, czystość intencji i miłość.? Dzienniczek 1779
Dane techniczne
| Format | 16,0 x 16,0 cm |
| ISBN | 978-83-7797-840-5 |
| Liczba stron | 64 |
| Oprawa | Twarda |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.